پارک های طبیعی تایلند

به گزارش تور چین ارزان، اگر به طبیعت علاقه دارید به شما توصیه می‌کنیم در تور تایلند به بازدید پارک‌های طبیعی تایلند بروید و اگر شما از این کشور متنوع و زیبا دیدن می‌کنید، پارک های ملی تایلند، در تضادی جالب با بیشتر مناطق ساخته شده این کشور دارند که امکانات خوبی هم به گردشرگران ارائه می‌دهند.

پارک های طبیعی تایلند

پارک ملی خاو سام روئی یوت تایلند

این پارک ملی در استان پراچواپ خیری خان قرار گرفته است که بیشتر به خاطر تپه های سنگ آهکی که دارد، مورد توجه گردشگران تور تایلند قرار گرفته است. نام پارک به معنای کوه با 300 قله بوده و بسیاری از بازدیدکنندگان، برای دیدن غار فایا ناخون سفر می‌کنند، این غار بزرگ که دارای عبادتگاه نیز می‌باشد، ماه های ژانویه و فوریه به محلی زیبا برای مشاهده پرندگان تبدیل می‌شود.

پارک ملی کائنگ کراچان تایلند

کأنگ کراچان، بزرگترین پارک ملی تایلند در حاشیه منطقه طبیعی حفاظت شده تانینتار در برمه می‌باشد. این پارک یک جنگل بسیار زیبا دارد که به خاطر مه صبحگاهی متراکم پوشش دهنده پارک با تپه های چسبیده به ابرها در ماه دسامبر و مارس، به یکی از بهترین جاذبه‌های تور تایلند تبدیل شده است. این پارک هم برای حیات وحش متنوع خود به ویژه پرندگان و پروانه های شناخته شده، مشهور می‌باشد. بیشتر از 400 گونه از پرندگان را در اینجا شناسایی شده است.

پیتای غول پیکر، لک لک بزرگ آرگوس و گردن کلفت از پرندگانی هستند که ممکن است در این پارک آن‌ها را مشاهده نمایید. در تور تایلند می‌توانید به بازدید طبیعتی بکری بروید که در طول عمر خود مانند آن را مشاهده نکرده‌اید.

پارک ملی کوی بوری تایلند

این پارک در نزدیکی مرز برمه قرار گرفته و به عنوان یکی از بهترین مقاصد در تایلند برای مشاهده حیات وحش، به ویژه فیل ها، شناخته شده است. گله‌های فیل را اغلب می‌توان در حال حمام کردن در استخرهای آب در نزدیکی ایستگاه فرعی پایانگ پیدا نمود که با سکوهای مشاهده حیات وحش مجهز هستند.

انتشار: 3 مهر 1396 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 7

به "پارک های طبیعی تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پارک های طبیعی تایلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید