کلاهبرداری کارگزار تایلند از مسافران ایرانی

مدیرکل میراث فرهنگی استان تهران نسبت به کلاهبرداریِ یکی از کارگزاران مقصد تایلند که قبلا مجوز آن لغو شده بود، هشدار داد.

کلاهبرداری کارگزار تایلند از مسافران ایرانی

با تور تایلند به طبیعتی همچون بهشت سفر کنید

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران، رجبعلی خسروآبادی در این باره شرح داد: بر اساس شکایات واصله در روزهای اخیر، یکی از دفاتر متخلف که پروانه فعالیت آن نیز در سال گذشته لغو شده بود، با تغییر نام و با چهره ای جدید در کشور تایلند در حال فروش خدمات سفر به دفاتر و شرکت های خدمات مسافرتی و گردشگری تهران است.

خسروآبادی بدون این که اشاره ای به نام این کارگزار کند، بیان نمود: برای پیشگیری از مسائل احتمالی برای هموطنانی که راهی سفر به کشور تایلند هستند نام کارگزار تایلندی به انجمن های صنفی دفاتر خدمات مسافرتی ابلاغ شده است. بر همین اساس تمام تعهدات سفر بر عهده دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری فروشنده گشت است که باید طبق مفاد قرارداد، خدمات را به مسافر ارائه دهند.

وی افزود: مدیران دفاتر خدمات مسافرتی که گشت های نورزی داخلی و خارجی فروخته اند باید در این روزها، اخبار و اطلاعیه های ستاد اجرایی خدمات سفر را روی پرتال اداره کل به نشانی Tehran.ichto.ir دنبال نمایند و به صورت شبانه روز جوابگوی بازرسان ستاد اجرایی خدمات سفر استان تهران باشند.

خسروآبادی گفت: آرامش و امنیت همشهریان در سفرهای نوروزی خط قرمز ما است و در این خصوص بدون کوچکترین اغماضی با دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری خاطی برخورد خواهیم کرد.

وی همچنین یادآور شد: به تمام دفاتر و شرکت های خدمات مسافرتی و گردشگری ابلاغ شده است که در تعطیلات نورز 96 دارای شیفت و کشیک نوروزی برای پاسخ گویی مناسب به مسافران باشند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: بروزرسانی: 13 مهر 1398 شناسه مطلب: 541

به "کلاهبرداری کارگزار تایلند از مسافران ایرانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلاهبرداری کارگزار تایلند از مسافران ایرانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید