یاری دومیلیارد دلاری موسس آمازون به نیازمندان ، جف بیزوس از بی خانمان ها و اهالی جوامع تهیدست حمایت خواهد نمود

به گزارش تور چین ارزان، جف بیزوس تصمیم گرفته صندوق دو میلیاردی ویژه ای را برای حمایت از افراد نیازمند افتتاح کند. این صندوق اهدافی بلندمدت و ویژه دارد.

یاری دومیلیارد دلاری موسس آمازون به نیازمندان ، جف بیزوس از بی خانمان ها و اهالی جوامع تهیدست حمایت خواهد نمود

به گزارش تور چین ارزان به نقل از سی نت، جف بیزوس مدیر عامل آمازون، این صندوق به کمپین های حمایت از بی خانمان ها یاری می نماید و یک شبکه جدیدمالی را در جوامع کم درآمد ایجاد می نماید.این صندوق در دو حوزه اصلی تمرکز خواهد نمود: صندوق پرداخت روزانه برای حمایت ازخانواده های بی خانمان و صندوق مالی حمایتی از جوامع کم درامد.بیزوس در این خصوص گفت: صندوق های دانشگاهی ما نیز به زودی یک سازمان مستقل برای حمایت از بانوان ایجاد خواهد نمود.

بیزوس برای نخستین بار در ماه ژوئن گذشته، ایده های بشردوستانه منحصر به فردی را در توییتر عنوان نمود.

اکنون او در یک پیغام توییتری اعلام نموده که ایده خود را عملی خواهد نمود.جف بیزوس ثروتی افسانه ای دارد. او 164 میلیارد دلار ثروت دارد که نسبت به سال گذشته 64.7 میلیارد دلار رشد داشته و در شرایطی ایده آل واقع شده است.

با توجه به این که جف بیزوس تنها 54 سال دارد از دید برخی از کارشناسان بازار زمان زیادی برای راهنمایی بازار فناوری در اختیار دارد.

به نظر می رسد بسیاری از مدیران غول های فناوری رفتارهایی مشابه با جف بیزوس دارند. برای مثال بیل گیتس و همسرش بنیاد بیل و ملیندا گیتس را بنیاد گذاشته اند، زاکربرگ و همسرش نیز اقداماتی مشابه انجام داده اند. وارن بافت نیز بخش بزرگی از سرمایه خود را به بنیاد گیتس اهدا نموده است.

منبع: انتخاب
انتشار: 9 دی 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 182

به "یاری دومیلیارد دلاری موسس آمازون به نیازمندان ، جف بیزوس از بی خانمان ها و اهالی جوامع تهیدست حمایت خواهد نمود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یاری دومیلیارد دلاری موسس آمازون به نیازمندان ، جف بیزوس از بی خانمان ها و اهالی جوامع تهیدست حمایت خواهد نمود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید