بنای کهکشان سوهو (Galaxy SOHO) پکن چین

اگر اسم زاها حدید به گوشتان خورده باشد و یا از علاقمندان به معماری مدرن باشید، بنای کهکشان سوهو (Galaxy SOHO)، حسابی شما را شگفت زده خواهد کرد، این مجتمع تجاری عظیم با معماری فوق العاده‌اش بندی میان سنت و مدرنیته را بوجود آورده است که اثر هنری از نابغه فقید هنر معماری جهان است.

بنای کهکشان سوهو (Galaxy SOHO) پکن چین

بنای کهکشان سوهو یکی از جاذبه های گردشگری تور چین محسوب میشود که در پکن واقع است و نباید آن را کاخ پادشاهان اشتباه گرفت. این مجموعه تفریحی تجاری عظیم و مدرن توسط معمار معروفی به نام زاها طراحی شد که 330 هزار متر مربع مساحت دارد. فرآیند ساخت این پروژه را کمپانی سوهو پذیرفت. بنای کهکشان سوهو متشکل از 5 حجم درهم فرو رفته پلکانی میباشد که ظاهری خارق العاده و منحصر به فرد دارد. با نگاه به این بنا میتوان ترکیب معماری سنتی و مدرن چینی را یکجا مشاهده کرد که خود یک اثر هنری بی مانند است.

اخبار و مقالات مرتبط با "بنای کهکشان سوهو (Galaxy SOHO) پکن چین"

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی گروه هنر و تجربه، برنامه نگاهی بر سینمای چین از چهارشنبه 24 الی 26 مرداد در 6 شهر تهران، شیراز، اصفهان، تبریز، کرمان و بابل به طور همزمان برگزار خواهد شد. آیین افتتاحیه این برنامه روز چهارشنبه 24 مرداد ساعت 17 با حضور مقامات سفارت چین، سفرای...

در گزارش پنتاگون آمده است، ارتش چین عملیات بمب‌افکن‌های خود را در سال‌های اخیر افزایش داده و احتمالا در حال ‌آموزش نیروهایش برای انجام حملات علیه آمریکا و متحدانش است.

به گزارش خبرنگارمهر به نقل از رویترز، بازار سهام آسیا روز پنج‌شنبه اوج گرفتن سهام چین کمک کرد تنش‌های اخیر تجاری تا حدی خنثی شوند.با گمانه‌زنی‌هایی در مورد احتمال حمایت دولت چین از شرکت‌های تکنولوژی داخلی، شاخص شرکت‌های بزرگ شانگهای 2.7 درصد جهش کرد. این آخرین اقدام از سری اقدامات...

چین و قزاقستان، مسابقات وزنه برداری بازی های آسیایی 2018 اندونزی را از دست دادند.

به "بنای کهکشان سوهو (Galaxy SOHO) پکن چین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با بنای کهکشان سوهو (Galaxy SOHO) پکن چین

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید