گلایه وزیر صمت از کیفیت و قیمت خودروهای داخلی

به گزارش تور چین ارزان، به گزارش خبرنگاران، سیدرضا فاطمی امین امروز، یکم بهمن ماه در حاشیه بازدید از خودروهای تصادف زنجیره ای محور بهبهان- اهواز اظهار کرد: امروز بازدیدی از خودروهای آسیب دیده در این سانحه داشتم و به خاطر حادثه دلخراشی که رخ داد متاسفم.

گلایه وزیر صمت از کیفیت و قیمت خودروهای داخلی

وی اضافه کرد: 58 خودرو در این تصادف آسیب دیدند که 17 خودرو از این تعداد، کیسه هوا داشته اند. باید آنالیز گردد که چه تعداد از این خودروها که کیسه هوا داشته اند، کیسه هوای آن ها روشن بوده است. چون معمولا ناآگاهی وجود دارد و در برخی از خودروها کیسه هوا خاموش است.

وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه فقط کیسه هوای یک خودرو باز شده است، گفت: در مورد الزامات ایمنی و کیفیت خودرو باید بیشتر دقت کنیم و متاسفانه صنعت خودرو در ایران در طول سال های گذشته، فرایند خوبی را از لحاظ کیفیت و قیمت نداشته است.

فاطمی امین با اشاره به یکی از اولویت های وزارت صمت بیان نمود: در وزارت صمت تاکید ویژه ای بر افزایش مقدار فراوری خودرو و تعادل قیمت و قابل قبول بودن کیفیت خودروها داریم.

وی توضیح داد: در مورد تصادف زنجیره ای جاده بهبهان - اهواز مکاتبه ای با وزیر راه و شهرسازی اجرا شده تا در کمیسیون ایمنی راه ها این حادثه رانندگی به علت تعداد بالای خودروها به دقت آنالیز شده و عوامل این حادثه کارشناسی گردد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه قوی تر از گذشته در مورد ایمنی خودرو توجه خواهیم کرد، گفت: یکی از دلایل این حادثه، بهرحال مرتبط با کیفیت خودروها است؛ این موضوع را قطعا پیگیری خواهیم کرد تا تخلفات اجرا شده آنالیز و پیگیری گردد.

به گزارش ایسنا، امروز، یکم بهمن ماه وزیر صنعت، تجارت و معدن در روز دوم سفر خود به استان خوزستان از خودروهای تصادف زنجیره ای محور بهبهان- اهواز و بعلاوه پالایشگاه گاز بیدبلند بهبهان بازدید کرد.

منبع: ایسنا

آخرین اخبار حوزه و صنعت خودرو را در صفحه خودرو خبرنگاران بخوانید.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 3 اسفند 1400 بروزرسانی: 3 اسفند 1400 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 2253

به "گلایه وزیر صمت از کیفیت و قیمت خودروهای داخلی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گلایه وزیر صمت از کیفیت و قیمت خودروهای داخلی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید