بیانیه حزب موتلفه اسلامی درباره تجمعات مرتبط با گرانی بنزین

به گزارش تور چین ارزان، شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی در جلسه امشب خود پیرامون مسائل اخیر کشور موضع گیری کرد.

بیانیه حزب موتلفه اسلامی درباره تجمعات مرتبط با گرانی بنزین

به گزارش گروه سیاسی تور چین ارزان، شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی در جلسه امشب خود پیرامون مسائل اخیر کشور موضع گیری کرد. در بیانیه ای که توسط این حزب منتشر شده آمده است:

1- اقدام دولت در افزایش نرخ بنزین در روز میلاد حضرت اکرم (ص) و حضور میهمانان خارجی کنفرانس وحدت بی تدبیری و نشانه سوء مدیریت است و از کنندگان مجلس می خواهیم در اولین جلسه به این موضوع رسیدگی کنند.

2- حفظ امنیت کشور توسط تمام نیروهای انتظامی و امنیتی اولویت اول شرایط است و اعلام نارضایتی نسبت به این اقدام دولت و تخریب اماکن عمومی و وارد کردن خسارت به اموال بیت المال کار جریان های نفاق و ضد انقلاب است و به اعتراض عمومی مردم ارتباطی ندارد. لذا باید با تخریب کنندگان اموال مردم و اموال ملی برخورد گردد.

3- این تصمیم توسط دولت گرفته شده و هرگونه انتساب آن به رهبری معظم انقلاب خلاف واقع و فرار از مسئولیت است.

4- بسترسازی اجتماعی برای تکرار بی ثباتی در عراق و لبنان در ایران امن و با ثبات جرم و خیانت است و قوه قضاییه باید فوراً به آن رسیدگی نماید.

5- فشار مالی وارده بر مردم به خاطر این تصمیم با برنامه حمایتی دولت قابل جبران نیست و باید مجلس شورای اسلامی به کنندگی از مردم نسبت به این موضوع آنالیز و تصمیم مدبرانه ای اتخاذ منماید.

6- حزب مؤتلفه اسلامی معتقد است این نوع اقدامات مکرر توسط دولت بیانگر ناتوانی این دولت در حل مسائل کشور و غلبه بر چالش های خودساخته است که باید در رأی آینده مردم مورد توجه و دقت قرار گیرد.

7- در شرایط کنونی ملت عزیز و هوشیار و بصیر ایران باید به راهنمایی رهبر معظم انقلاب اسلامی توجه کنند و از این شرایط با متانت و خردمندی عبور کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 843

به "بیانیه حزب موتلفه اسلامی درباره تجمعات مرتبط با گرانی بنزین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه حزب موتلفه اسلامی درباره تجمعات مرتبط با گرانی بنزین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید