میلیاردی هم پول بدهند دیگر در لیگ چین نمی مانم

به گزارش تور چین ارزان، قدرت بهادری در مصاحبه با خبرنگاران، درباره شرایط تیم شنزن چین و لیگ فوتسال چین گفت: تقریباً روزهای آخر لیگ فوتسال چین است. شش یا هفت بازی دیگر تا انتها لیگ مانده است و الان در صدر جدول هستیم. با تیم دوم چهار و با تیم سوم شش امتیاز فاصله داریم.

میلیاردی هم پول بدهند دیگر در لیگ چین نمی مانم

وی اضافه نمود: ان شاءالله بیستم خرداد لیگ چین تمام می گردد. بعد از آن 20 روز به مرخصی می آییم و سپس دوباره برای جام باشگاه های آسیا آماده می شویم. مردادماه و بعد از جام باشگاه های آسیا قراردادم با تیم شنزن چین تمام می گردد و بر می گردم.

لژیونر فوتسال ایران با بیان اینکه باشگاه شنزن خیلی حرفه ای است، توضیح داد: شاید از نظر کیفیت بازیکنان چینی فوتسالیست های خوبی نباشند ولی فوق العاده حرفه ای هستند. باشگاه مطب، سالن فیزیوتراپی، سالن آموزشگاه و سالن وزنه اختصاصی دارد و همه چیز سر جای خودش است.

بهادری به بزرگترین مشکلش در چین اشاره نمود و اضافه نمود: با این حال برای برخی ها مثل من که خانواده دوست هستند، دوری از ایران و خانواده ام سخت است و اذیت می شوم. خدا را شکر از نظر اقتصادی مسئله ای در چین نداشتیم و در هر تاریخ مقرر و حتی زودتر پولمان را داده اند. مشکلم فقط همین دوری خانواده و کشور است. سختی غذا هم بود که خدا را شکر این مشکل هم رفع شد.

وی توضیح داد: بعد از خاتمه قراردادم با تیم شنزن به ایران بر می گردم و بعد برای تیم فصل آینده تصمیم می گیرم. قطعاً فصل آینده در لیگ چین نمی مانم. اگر پیشنهاد بیشتر و میلیاردی هم بدهند دیگر در چین نمی مانم فقط به خاطر دوری از خانواده.

با تور چین سفر کنید.

لژیونر فوتسال ایران یادآور شد: چینی ها مسابقاتشان را در حد جام باشگاه های آسیا برگزار می نمایند. واقعاً برگزاری بازی ها مرتب و منظم است و پخش تلویزیونی هم دارند. همانطور که گفتم تنها مشکل شخص من دوری از خانواده ام است.

بهادری در خاتمه درباره اینکه برنامه اش برای فصل بعد چیست؟ گفت: به بهترین پیشنهادی که از ایران یا یک کشور نزدیک به ایران داشته باشم پاسخ مثبت می دهم. تا ببینم خدا چه می خواهد. بعد از خاتمه جام باشگاه های آسیا، بازیکن آزاد هستم و سهمیه خارجی محسوب می شوم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 خرداد 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 319

به "میلیاردی هم پول بدهند دیگر در لیگ چین نمی مانم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میلیاردی هم پول بدهند دیگر در لیگ چین نمی مانم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید