8 سهمیه پارالمپیک 2020 برای ملی پوشان تیروکمان ایران در مسابقات جهانی هلند

به گزارش تور چین ارزان، کمانداران پارالمپیکی کشورمان در حالی فردا (سه شنبه) به میهن بازمی گردند که پیروز به کسب 8 سهمیه پارالمپیک توکیو 2020 از رقابت های جهانی هلند 2019 شدند.

8 سهمیه پارالمپیک 2020 برای ملی پوشان تیروکمان ایران در مسابقات جهانی هلند

با تور هلند از کشور آسیاب های بادی دیدن کنید.

به گزارش تور چین ارزان و به نقل از سایت کمیته ملی پارالمپیک، در این رقابت ها پوریا جلالی پور، اصغر زارعی نژاد و زهرا نعمتی سه سهمیه انفرادی در بخش ریکرو بدست آوردند و طبق آیین نامه راهنمای انتخاب ورزشکاران که پیش از این در وب سایت کمیته منتشر شده بود، کمیته پارالمپیک ایران در بخش میکس ریکرو نیز می تواند در خواست یک سهمیه کند.

در بخش کامپوند نیز علی سینا منشازاده، رمضان بیابانی و راضیه شیرمحمدی سه سهمیه انفرادی کسب کردند و یک سهمیه میکس کامپوند نیز رهاورد کوشش ورزشکاران کشورمان در این بخش است.

بر این اساس تیم ایران که با ترکیب زهرا نعمتی، راضیه شیرمحمدی، علی سینا منشا زاده، هادی نوری، رمضان بیابانی، غلامرضا رحیمی، پوریا جلالی پور، اصغر زارعی نژاد ، مجید کاکوش و محمد رضا زندی در این رقابت ها حضور یافت و پیروز به کسب یک نشان تیمی در بخش کامپوند مردان و 8 سهمیه پارالمپیک 2020 توکیو (6 سهمیه انفرادی و 2 سهمیه میکس) شد.

رقابت های جهانی تیراندازی با کمان هلند اولین گام کسب سهمیه بازی های پارالمپیک توکیو 2020 بود که بیشترین تعداد سهمیه نیز در این مسابقات توزیع شد و نمایندگان کشورمان هنوز برای کسب سهمیه در رویدادهای آینده فرصت دارند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 3 مرداد 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 370

به "8 سهمیه پارالمپیک 2020 برای ملی پوشان تیروکمان ایران در مسابقات جهانی هلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "8 سهمیه پارالمپیک 2020 برای ملی پوشان تیروکمان ایران در مسابقات جهانی هلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید