اخبار مجلس

نماینده مجلس: 64 درصد پست های مصوب شبکه بهداشت تویسرکان نیرو ندارد

نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی گفت: 64 درصد پست های مصوب شبکه بهداشت این شهرستان نیرو ندارد و این شرایط موید نیاز جدی تویسرکان به کادر بهداشت و درمان است.

14 بهمن 1398

جانسون تسریع فرایند برگزیت را وعده داد

نخست وزیر انگلیس که امروز از یکصد و نه نماینده جدید حزب محافظه کار مجلس انگلیس استقبال می نماید، متعهد شد که فرایند برگزیت را تسریع بخشد.

12 بهمن 1398

هیات مدیره سرخابی ها صورت های اقتصادی رابه سازمان حسابرسی ارائه نمایند

به گزارش خبرنگاران، جمشید تقی زاده در گزارش خود به مسعود سلطانی فر در شورای معاونین وزارت ورزش و جوانان گفت : با موضوع سازمان خصوصی سازی، جلسه واگذاری دو باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال و پرسپولیس برگزار گردید. بدهی ها و جرایم مالیاتی حداقل پانزده سال اخیر...

9 بهمن 1398

صندوق توسعه ملی کارکرد بین نسلی خود را از دست داده است

لایحه بودجه سال آینده چند روزی است که روی میز آنالیز مجلسی ها گذاشته شد؛ در روزهایی که دولت به دلیل تحریم و اقتصاد گرفتار رکود تورمی، با افت شدید منبع درآمدی مهم خود یعنی نفت روبه رو است. دولت برای پوشش کسری بودجه از این محل، چند راستا را انتخاب نموده...

8 بهمن 1398

حمله لفظی گراهام به تصمیم ترامپ درباره کردهای سوریه

فارس نوشت: نماینده مجلس سنای آمریکا رفتار دولت ترامپ با نیروهای کُرد سوریه را محکوم و آن را بی شرمانه توصیف کرد.

27 آبان 1398

آمادگی ایران برای پذیرش 3میلیون گردشگر چینی

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: بعد از لغو ویزا، تعداد گردشگران چینی به ایران افزایش پیدا نموده اما این تعداد بسیار کم است. با پتانسیل های خوبی که در ایران داریم می توانیم تعداد گردشگران چینی را که از جاذبه های تاریخی و فرهنگی ایران بازدید...

20 آبان 1398

مخالفان برگزیت در لندن تظاهرات کردند

صدها هزار نفر از مخالفان خروج انگلیس از اتحادیه اروپا هم زمان با برگزاری نشست فوق العاده برگزیت در مجلس در خیابان های لندن دست به تظاهرات زدند.

6 آبان 1398

ویتنام کشوری با سابقه طولانی در مبارزه با استعمار است

رئیس مجلس گفت: مبارزاتی که ملت ایران و ویتنام علیه استعمارگران داشته اند باعث شده تا ملتی قدرتمند با ظرفیت بالا داشته باشیم.

7 مهر 1398

لاریجانی چهارشنبه هفته آینده به عمان می رود

خبرنگاران: علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی چهارشنبه هفته آینده در سفری سه روزه به عمان سفر می نماید.

14 شهریور 1398

تظاهرات بزرگ بومیان کانادا علیه دولت هارپر

خبرنگاران : ناکامی دولت کانادا در تامین درخواست های بومیان این کشور موجب شد تا تظاهرات اعتراض آمیز بومیان سراسر کانادا را در بر گیرد.

11 شهریور 1398

چین با لایحه تحریم دریای جنوبی از سوی آمریکا مخالفت کرد

پکن- خبرنگاران- چین اعلام نمود با هرگونه لایحه تحریمی از سوی کنگره آمریکا در ارتباط با فعالیت های چین در دریاهای جنوبی و شرقی مخالف است و آن را برنمی تابد.

30 تیر 1398

مجلس با افزایش قیمت سیگار مخالفت کرد

نمایندگان مجلس بندی از لایحه بودجه را حذف کردند که در آن دولت مکلف شده بود به ازای هر نخ سیگار مبلغ 5 ریال اضافه دریافت کند.

29 خرداد 1398

برنی سندرز ویدیوی کارزار انتخاباتی خود را ضبط کرد

سندرز که در رقابت های دور پیش به نمایندگی از دمکرات ها در کارزار سخت انتخاباتی به میدان آمده بود برغم کسب محبوبیت چشمگیر، در نهایت در انتخابات درون حزبی دمکرات ها عرصه را به رقیب و هم حزبی خود هیلاری کلینتون واگذار کرد.

24 خرداد 1398

دریافت سود بیشتر، در صورت حفظ سهام عدالت توسط مشمولان

به گزارش خبرنگاران به نقل از سازمان خصوصی سازی، داود خانی گفت: در قانون اصل 44 برای واگذاری سهام عدالت قوانینی مصوب شده است که بر اساس آن معین شده که چه فرآیندهایی باید برای تخصیص سهام به مشمولان انجام گردد. با این حال در مورد آزادسازی سهام عدالت احکام...

22 خرداد 1398

بازدید نماینده مجلس ومسئولان فراهان از طرح های اشتغال زای روستایی

نماینده مردم درمجلس و مسئولان فراهان از طرح های اشتغال زای روستایی این شهرستان بازدید کردند.

20 اردیبهشت 1398

لایحه بودجه سال 98 با حضور نوبخت در فراکسیون مستقلین آنالیز می گردد

سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی از آنالیز لایحه بودجه سال 98 با حضور نوبخت در این فراکسیون اطلاع داد.

19 اردیبهشت 1398

چین از بریتانیا خواست در امور داخلی هنگ کنگ دخالت نکند

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، وزارت خارجه چین از انگلیس خواسته در امور داخلی هنگ کنگ خودداری کند و اعلام نموده که امور داخلی هنگ کنگ به چین مربوط می گردد و هیچ کشور خارجی حق دخالت در این زمینه را ندارد.

17 شهریور 1397

شرکت های تاکسی رانی آنلاین زیر ذره بین دولت چین ، کشته شدن 2 مسافر زن حاشیه ساز شد

چین نسبت به شرکت هایی که به شکل آنلاین خدمات کرایه تاکسی ارائه می دهند سختگیری های جدی اعمال می نماید. این سختگیری ها با هدف کاهش حواشی مرتبط با امنیت مسافران انجام می گردد.

14 شهریور 1397

حجم مبادلات تجاری تهران-پکن افزایش یافت

به گزارش خبرنگاران به نقل از گمرک، بر اساس اعلام سخنگوی وزارت بازرگانی چین، حجم تجارت ایران و چین در نیمه نخست سال 2018 میلادی نسبت به مدت مشابه سال قبل، افزایش یافته است.

21 مرداد 1397