استارتاپ

لزوم نوآوری در صنعت داخلی با بکارگیری استارتآپهای کوچک

به گزارش خبرنگاران، سورنا ستاری پیش از ظهر شنبه در جریان سفر یک روزه به استان مرکزی در آئین رونمایی از شیرآلات دروازه ای یک شرکت خصوصی در اراک، اظهار کرد: از کوشش های بخش خصوصی و همکاری شرکت ماشین سازی اراک سپاسگزاریم.

27 دی 1399

زنان سیستان و بلوچستان و کارآفرینی

با توجه به اینکه صنایع دستی ایران مورد توجه دیگر کشور هاست چه خوب میشد موسسات و استارتاپ ها این هنرمند ها را شناسایی نمایند و از هنر آن ها بهره ببرند و خود این زنان هم از دست خود بخورند و یاری حال همسر خود و الگویی شوند برای دیگر زنان جامعه.

12 دی 1399

کمیته ملی گردشگری خوراک تشکیل شد

مدیرکل دفتر همکاری وتوافق های ملی گردشگری ضمن اعلام شروع به کار رسمی کمیته ملی گردشگری خوراک، ابعاد، ساختار، برنامه ها و نتایج فعالیت این کمیته را تشریح کرد.

6 آذر 1399

تاوان سنگین سانسور قیمت مسکن

سه هدف سیاست گذار در طرح ممنوعیت اعلام قیمت پیشنهادی در فایل های فروش آپارتمان نتیجه عکس داد. ماه گذشته سامانه های الکترونیکی فروش واحد مسکونی - استارت آپ های ملکی- مکلف شدند قیمت پیشنهادی فروشنده را به عنوان رکن اصلی فایل مسکن، از داده های قابل نمایش...

5 مرداد 1399

برگزاری رویداد فناورانه در صنعت نفت، ارائه 650 احتیاج

معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی از برگزاری رویداد فناورانه در حوزه صنعت نفت اطلاع داد و گفت: در این رویداد که از روز 27 بهمن ماه شروع به کار می نماید، تا به امروز بالغ بر 650 احتیاج فناورانه از سوی 40 شرکت فعال در صنعت نفت ارائه شده است.

25 اسفند 1398

تشکیل شرکت های دانش بنیان نباید درگیر قوانین دست و پاگیر گردد

به گزارش خبرنگاران، فرهاد دژپسند وزیر امور مالی و دارایی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی و در جریان آنالیز دستاوردها و مسائل شرکت های دانش بنیان گفت: ما شکل گیری اقتصاد هوشمند را پیگیری نموده ایم که این کار می تواند در عبور از بسیاری از مسائل به...

5 بهمن 1398

ستاری: جوانان ما را در مقابله با تحریم مصون نگه می دارند

معاون علمی ریاست جمهوری با درخواست حمایت از مجلس برای توجه به بودجه شرکت های دانش بنیان در سال آینده گفت که باید به جوانان اعتماد کنیم چون آنها هستند که ما را در مقابله با تحریم مصون می نمایند.

5 بهمن 1398

بازدید دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی از پارک نوآوری روسیه

به گزارش خبرنگاران، سعیدرضا عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی و هیئت همراه در ادامه سفر خود به روسیه از پارک نوآوری اسکولکوو بازدید کردند.

4 بهمن 1398