استارتاپ

8 دلیل روشن نشدن لپ تاپ دل [13 راه حل برطرف مشکل]

شاید هنگام کار کردن با سیستم خود، متوجه کندی یا ویروسی شدن آن شده باشید. در این لحظه ممکن است تصمیم بگیرید که یک بار لپ تاپ را خاموش و روشن کنید؛ ولی با خاموش شدن آن دیگر پیروز نشوید که دستگاه را دوباره روشن کنید. به همین علت سریع آماده شوید تا به متخصص...

15 شهریور 1401

رویدادی فناورانه در حوزه سرمایه گذاری بین المللی برگزار می گردد

یکی از شتابدهنده ها با همکاری مرکز تحول دیجیتال تهران رویداد بوت کمپ سرمایه گذاری بین المللی را با هدف جذب سرمایه از سرمایه گذاران بین المللی برای استارت آپ های ایرانی برگزار می نماید.

8 تیر 1401

آیا مارک زاکربرگ از ایده های ناگهانی استقبال می نماید؟

ایده های تازه پایه و اساس کارآفرینی را تشکیل می دهندمارک زاکربرگ در آخرین سخنرانی که در جشن فارغ التحصیلی دانشگاه هاروارد داشت، به کارآفرینان اخطار داده است که در پی ایده های ناگهانی نباشند و برای رسیدن به یک هدف واحد کوشش مستمر داشته باشند. او در سخنرانی...

21 اسفند 1400

کامیون های خودران به کمک فروشگاه زنجیره ای آمدند

فروشگاه های زنجیره ای والمارت از کامیون های خودران برای ارسال سفارشات خوار و بار از انبار به یکی از سوپرمارکت هایش در استان آرکانزاس استفاده می کند.

2 دی 1400

شاکری: صادرات غیرنفتی دردی از اقتصادمان درمان نمی کند، راه چاره بی اثر کردن تحریم ها خبرنگاران

یک اقتصاددان گفت: اینکه ما تصور کنیم صادرات غیرنفتی شامل افزایش پتروشیمی ها، پالایشگاه ها و صادرات بنزین دردی از اقتصاد ما درمان می نماید اینطور نیست، چون این جنس صادرات غیرنفتی ما را وارد مکانیزم تسویه بین الملل نمی نماید.

4 فروردین 1400

شروع فعالیت شتابدهنده فناوری فضایی، شکل گیری تیم های نوپای فضاپایه

به گزارش خبرنگاران به نقل از پژوهشگاه فضایی ایران، حسین صمیمی در مراسم بهره برداری از مرکز نوآوری فضای نو گفت: پژوهشگاه فضایی ایران به منظور توسعه اقتصاد دانش بنیان و ایجاد زیست بوم کسب وکار برای دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی، در کنار توسعه فناوری...

8 بهمن 1399

لزوم نوآوری در صنعت داخلی با بکارگیری استارتآپهای کوچک

به گزارش خبرنگاران، سورنا ستاری پیش از ظهر شنبه در جریان سفر یک روزه به استان مرکزی در آئین رونمایی از شیرآلات دروازه ای یک شرکت خصوصی در اراک، اظهار کرد: از کوشش های بخش خصوصی و همکاری شرکت ماشین سازی اراک سپاسگزاریم.

27 دی 1399

زنان سیستان و بلوچستان و کارآفرینی

با توجه به اینکه صنایع دستی ایران مورد توجه دیگر کشور هاست چه خوب میشد موسسات و استارتاپ ها این هنرمند ها را شناسایی نمایند و از هنر آن ها بهره ببرند و خود این زنان هم از دست خود بخورند و یاری حال همسر خود و الگویی شوند برای دیگر زنان جامعه.

12 دی 1399

کمیته ملی گردشگری خوراک تشکیل شد

مدیرکل دفتر همکاری وتوافق های ملی گردشگری ضمن اعلام شروع به کار رسمی کمیته ملی گردشگری خوراک، ابعاد، ساختار، برنامه ها و نتایج فعالیت این کمیته را تشریح کرد.

6 آذر 1399

تاوان سنگین سانسور قیمت مسکن

سه هدف سیاست گذار در طرح ممنوعیت اعلام قیمت پیشنهادی در فایل های فروش آپارتمان نتیجه عکس داد. ماه گذشته سامانه های الکترونیکی فروش واحد مسکونی - استارت آپ های ملکی- مکلف شدند قیمت پیشنهادی فروشنده را به عنوان رکن اصلی فایل مسکن، از داده های قابل نمایش...

5 مرداد 1399

برگزاری رویداد فناورانه در صنعت نفت، ارائه 650 احتیاج

معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی از برگزاری رویداد فناورانه در حوزه صنعت نفت اطلاع داد و گفت: در این رویداد که از روز 27 بهمن ماه شروع به کار می نماید، تا به امروز بالغ بر 650 احتیاج فناورانه از سوی 40 شرکت فعال در صنعت نفت ارائه شده است.

25 اسفند 1398

تشکیل شرکت های دانش بنیان نباید درگیر قوانین دست و پاگیر گردد

به گزارش خبرنگاران، فرهاد دژپسند وزیر امور مالی و دارایی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی و در جریان آنالیز دستاوردها و مسائل شرکت های دانش بنیان گفت: ما شکل گیری اقتصاد هوشمند را پیگیری نموده ایم که این کار می تواند در عبور از بسیاری از مسائل به...

5 بهمن 1398

ستاری: جوانان ما را در مقابله با تحریم مصون نگه می دارند

معاون علمی ریاست جمهوری با درخواست حمایت از مجلس برای توجه به بودجه شرکت های دانش بنیان در سال آینده گفت که باید به جوانان اعتماد کنیم چون آنها هستند که ما را در مقابله با تحریم مصون می نمایند.

5 بهمن 1398

بازدید دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی از پارک نوآوری روسیه

به گزارش خبرنگاران، سعیدرضا عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی و هیئت همراه در ادامه سفر خود به روسیه از پارک نوآوری اسکولکوو بازدید کردند.

4 بهمن 1398