نحوه دریافت وام 60 میلیونی نظام مهندسی ، چه کسانی مشمول وام می شوند

به گزارش تور چین ارزان، به گزارش خبرنگاران، آنگونه که رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران خبر داده اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان تهران می توانند وام قرض الحسنه دریافت نمایند.

نحوه دریافت وام 60 میلیونی نظام مهندسی ، چه کسانی مشمول وام می شوند

مبلغ وام نظام مهندسی تهران بین 10 تا 60 میلیون تومان است. مبغ وام برای مهندسان پایه یک و ارشد 60 میلیون تومان، مهندسان پایه 2، 40 میلیون تومان، مهندسان پایه 3، 30 میلیون تومان و مبلغ وام برای اعضای فاقد پروانه اشتغال به کار مهندسی 10 میلیون تومان است.

ثبت نام وام نظام مهندسی تهران از روز گذشته، 15 تیرماه شروع شده است. اولویت دریافت وام نظام مهندسی تهران با اعضایی است که تا به امروز از این امتیاز استفاده ننموده اند.

اما شرایطی برای دریافت این تسهیلات وجود دارد. یکی از مهمترین این شرایط این است که متقاضیان دریافت تسهیلات قرض الحسنه نباید حائز بدهی خاصی از جمله در امور عضویت به سازمان باشند.

نحوه ثبت نام وام نظام مهندسی تهران

اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان تهران برای ثبت نام این وام باید به سایت نظام مهندسی تهران، بخش معاونت توسعه سرمایه مهندسی، صفحه رفاهی بروند.

در مرحله بعد اعضا باید اطلاعات فردی خود شامل کد ملی و شماره عضویت را در سامانه وارد نمایند.

پس از تکمیل ثبت نام، کد رهگیری برای اعضای سازمان ارسال می گردد.

پس از انجام ثبت نام و دریافت کد رهگیری، در زمان سررسید نوبت ، پیامکی از سوی سازمان جهت معرفی به بانک حاوی لینک دفترچه راهنمای تشکیل پرونده تسهیلات، برای اعضا ارسال می گردد. افراد می توانند با آن پیامک به بانک مراجعه و تسهیلات خود را دریافت نمایند.

وام نظام مهندسی به چه کسانی تعلق نمی گیرد؟

این وام فعلا برای اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران است و دیگر اعضا مشمول این وام نمی شوند.

اگر افراد بدهی به سازمان نظام مهندسی داشته باشند، مانند بدهی حق عضویت و …، نمی توانند از این وام استفاده نمایند.

بعلاوه اولویت دریافت وام نظام مهندسی با افرادی است که تا به امروز آن را دریافت ننموده اند. اما اگر بعضی از اعضای این سازمان در سال های قبل -سال 97 و قبل از آن - از تسهیلات استفاده نموده اند، می توانند جهت دریافت ما به التفاوت تسهیلات قبلی تا سقف تسهیلات تازه ثبت نام نمایند و این وام شامل این افراد هم می گردد.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 12 مرداد 1400 بروزرسانی: 12 مرداد 1400 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 2028

به "نحوه دریافت وام 60 میلیونی نظام مهندسی ، چه کسانی مشمول وام می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نحوه دریافت وام 60 میلیونی نظام مهندسی ، چه کسانی مشمول وام می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید