نرم افزار و اپلیکیشن

نسخه پولی زوم ایمن تر می شود

مدیران شرکت زوم می گویند این برنامه را برای استفاده مشترکان پولی خود ایمن تر کرده و نظام رمزگذاری قدرتمندتری را در مورد این نسخه از زوم به کار می گیرند.

11 مرداد 1399

اظهار نظر عجیب بیرانوند درباره قهرمانی های پرسپولیس

علیرضا بیرانوند بعد از انجام تست کرونا باشگاه پرسپولیس، گفت: امروز تست کرونا دادیم که خیلی سخت بود و به زور تحمل کردیم. به هرحال باید تست را انجام بدهیم تا تعیین گردد، چون فوتبال باید زمانی آغاز گردد که کسی مریض نباشد. روز گذشته به طور اختصاصی در استادیوم...

3 مرداد 1399

گوشی گوگل با نمایشگر بدون حاشیه

اگرچه گوگل در سال گذشته، قابلیت Neural Core را که منجر به ارتقای کیفیت عکس ها می شود، در مدل پیکسل 3a به کار نبرده، اما این شرکت بیان کرد تجربه عکاسی با این گوشی تفاوت چندانی با مدل اصلی یعنی پیکسل 3 نخواهد داشت.

12 تیر 1399

برگزاری مجازی نمایشگاه کتاب یا یک سال بدون نمایشگاه؟

به گزارش خبرنگاران ، کارشناسان حوزه فرهنگ موضوع برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب را در برنامه گفت و گوی فرهنگی رادیو گفت و گو آنالیز کردند.

5 تیر 1399

اصلی ترین دغدغه در شرایط مقابله با کرونا، توجه به حفظ و ارتقای کیفیت آموزش است

مدیر کل دفتر برنامه ریزی آموزش عالی وزارت علوم تاکید کرد: در شرایط سخت مقابله با کرونا، توجه به حفظ و ارتقای کیفیت آموزش، اصلی ترین دغدغه است.

4 تیر 1399

جزئیات عرضه سهام شرکت های دولتی در بورس ، امکان مشارکت با کد بورسی و کد ملی

رئیس سازمان خصوصی سازی توضیحاتی در خصوص عرضه نخستین صندوق ETF تحت عنوان واسطه گری اقتصادی که شامل سه بانک و دو شرکت بیمه می گردد، ارائه کرد.

4 تیر 1399

بودجه بندی مناسب برای اجرای نوسازی در منزل

یکی از مهمترین قسمت های بازسازی، هزینه های اجرای آن و قیمت مصالح و تجهیزات مورد نظر می باشد. با توجه به المان هایی که در این فعالیت استفاده می گردد می بایست قیمت آجر نما، قیمت سنگ، قیمت سیمان و سایر ملزومات مورد استفاده را قبل از آغاز کار از اپلیکیشن ساختمانچی...

25 خرداد 1399

عرضه سایبرپانک 2077 به عقب نخواهد افتاد

ادامه بحران جهانی ویروس کرونا چندان اجازه پیش بینی رویدادهای آینده را به افراد نمی دهد، ولی شرکت بازی سازی سی دی پراجکت از عرضه بازی سایبرپانک 2077 در شهریور ماه مطمئن است. این شرکت به تازگی با تاکید بر این موضوع که مراحل توسعه بازی مثل گذشته، ولی در خانه،...

14 خرداد 1399

دانشگاه های متقاضی سرویس الکترونیک سه روزه از این خدمت برخوردار خواهند شد

طبق اعلام معاونت آموزشی وزارت علوم، امکان راه اندازی سرویس ارائه کامل خدمات الکترونیک ظرف حداکثر 3 روز و امکان راه اندازی یک سرویس کامل آموزش الکترونیکی برای دانشگاه های متقاضی داخل و خارج از کشور وجود دارد.

15 اردیبهشت 1399

مدل سازی گیاهان زراعی برای افزایش تولید و کاهش اثرات منفی

به گزارش خبرنگاران، تهیه مدل های ریاضی برای رشد و عملکرد گیاهان از سال 1965 شروع شده است. در این مدل ها واکنش گیاهان به عوامل محیطی، مدیریتی و ژنتیکی با توابع ریاضی بیان می شود.

22 فروردین 1399

هواوی از مدل 5G تبلت میت پد پرو رونمایی کرد

هواوی در کنار جدیدترین گوشی تاشو خود از نسخه 5G تبلت میت پد پرو هم رونمایی کرد که مدل معمولی آن سال گذشته میلادی برای بازار چین معرفی شده است. این تبلت روی هم رفته تفاوتی با مدل اصلی خود ندارد و تفاوت آن ها صرفا در زمینه پشتیبانی از فناوری 5G است.

21 فروردین 1399

برای نخستین بار؛ کفی کفش هوشمند توسط مخترع ایرانی طراحی شد

یک مخترع و نخبه دانشگاه تهران از طراحی کفی کفش هوشمندی اطلاع داد که می تواند براساس الگوی نیروی وارده به کف پا هنگام راه رفتن ، بیماری ها و مسائل جسمی افراد را نشان دهد.

20 بهمن 1398

NVIDIA و هر آنچه که درباره این شرکت طراحی پردازنده نمی دانید!

قدم بزرگ برای NVIDIA، همکاری با سونی برای تولید پردازنده گرافیکی پلی استیشن 3 بود.

8 بهمن 1398

فناورانه گلف بازی کنید

گجت پوشیدنی GoGolf را بر کلاه، عینک آفتابی یا پیراهن خود متصل نموده و فناورانه بازی گلف خود را شروع کنید.

12 دی 1398

آسیب های استفاده از تلویزیون برای بچه ها

فرق نمی کند در ایران یا در اروپا، متاسفانه این روزها بچه ها از مسائل مختلفی رنج می برند. خیلی از مسائلشان را ما بزرگ ترها می سازیم.

11 دی 1398

والیبال ایران بازی برده را به ایتالیا باخت

تیم ملی والیبال ایران در دهمین بازی خود از رقابت های جام جهانی 2019 ژاپن، مقابل ایتالیا به میدان رفت و با نتیجه 3 بر 2 بازنده شد.

2 دی 1398

مرگ زودرس سالانه 3 میلیون نفر در اثر آلودگی هوا

بر اساس تحقیقات تازه ای که با آنالیز شاخص های سلامت مربوط به آلودگی هوا صورت گرفته، هرساله حدود 3 میلیون نفر به مرگ زودرس ناشی از آلودگی هوا دچار می شوند و پیش بینی می گردد این مقدار مرگ ومیر تا سال 2050 به دو برابر افزایش یابد. در این میان کشورهای درحال توسعه...

23 آذر 1398

سیطره چین، ترکیه و آلمان بر بازار لوازم عزاداری محرم

راسته ناصرخسروی تهران که بیشتر بورس لوازم و تجهیزات پزشکی است، این روز ها سیاهپوش است. ناصرخسرو در روز های محرم تبدیل به بازار موقت لوازم عزاداری می گردد.

28 شهریور 1398

انواع میکروفون های خلق شده را بشناسید!

میکروفن های کربنی نمونه اولیه مستقیم میکروفن های امروزی است که در توسعه تلفن، پخش و صنایع ضبط نقش مهمی داشته است.

18 مرداد 1398

150 میلیون کاربر اندروید قربانی یک بدافزار، لیست اپ های آلوده

به گزارش خبرنگاران به نقل از مرکز ماهر، یک پویش پیشرفته مخرب کشف شده است که بدافزار ‫سیمباد (SimBad) را به وسیله فروشگاه Google Play منتشر می نماید. به گفته کارشناسان، بیش از 150 میلیون کاربر در حال حاضر تحت تأثیر این پویش قرار گرفته اند.

17 تیر 1398
تعداد: (40)