اخبار و مقالات پاتایا

گردش در پناهگاه حقیقت (sanctuary of truth) پاتایا

تایلند کشور معابد است، معابدی که ساخته شده اند تا مردمی که به دنبال آگاهی هستند در آنجا عبادت کنند، پناهگاه حقیقت پاتایا یکی از همان جاهایی است که عبادگاهی مقدس برای مردم و راهبان بوده است و امروزه محلی شده که گردشگران هم به انجا سر میزنند و محیط و معماری...

14 اسفند 1396

شهر ساحلی پاتایا

شهر ساحلی پاتایا با زیبایی‌هایی که دارد، یکی از مهمترین شهر توریستی کشور تایلند برای بازدید از جاذبه‌هایی زیبا و دیدنی است که در این مقاله بیشتر با آن‌ها آشنا خواهید شد.

11 دی 1396

مزرعه تمساح پاتایا و جاذبه های آن

مزرعه تمساح پاتایا، یکی از جاذبه‌های مفرح و ترسناک کشور تایلند در شهر ساحلی پاتایا است. راهی شرق تایلند و استان چونبوری (ChonBuri) شده تا از جاذبه ای دیدن نمایید که به آن مزرعه کروکودیل‌ها می‌گویند.

22 آذر 1396

خانه مقدس حقیقت پاتایا

خانه مقدس حقیقت پاتایا(sanctuary of truth pattaya)، یکی از برترین جاذبه‌های تور پاتایا برای بازدید می‌باشد. این بنا به گونه‌ای ساخته شده که بتواند در برابر باد و نور آفتاب ساحل دریا مقاومت کند.

29 آبان 1396

جزیره مرجان پاتایا

جزیره مرجان یکی از جاذبه‌های طبیعی تور پاتایا برای بازدید از جاذبه‌های متنوع است. جزیره مرجان، شهر ساحلی پاتایا حدود 7 کیلومتر فاصله داشته و دارای سواحل شنی سفید و زیبا است.

29 آبان 1396

مراکز خرید پاتایا

پاتایا شهری ساحلی با جاذبه‌های فراوان است. در تور پاتایا می‌توانید به خرید بپردازید و یا در جاذبه‌هایی شرکت نمایید که بسیار زیبا هستند. در این مقاله شما را با بهترین مراکز خرید پاتایا آشنا خواهیم کرد.

25 مهر 1396

جاذبه های ساحل جامتین پاتایا

شهر ساحلی پاتایا دارای امکانات رفاهی عالی می‌باشد که باعث شذه گردشگران زیادی با تور پاتایا به بازدید آن بروند. ساحل جامتین کیلومترها سواحل ماسه‌ای است که جاذبه‌های خارق‌العاده‌ای در اطراف آن ساخته‌اند. در این مقاله شما را با جاذبه‌های ساحل جامتین...

3 مهر 1396