اخبار و مقالات بانکوک

رستوران های بانکوک

بانکوک شهری زیبا و محبوب در بین گردشگران ایرانی است. یکی از مکان‌هایی که هر گردشگر تور تایلند به سراغ آن می‌رود، رستوران‌های این شهر است که اگر غذای خوبی هم داشته باشد، می‌تواند کیفت سفر شما را بالا ببرد.

6 دی 1396

بهترین مراکز خرید بانکوک

خرید یکی از جاذبه‌های اصلی تور تایلند در شهر زیبای بانکوک است. برای خرید سوغاتی در این شهر می‌توانید به سراغ بازارهای محلی و مراکز خرید مدرن بروید. در این مقاله شما را با بهترین مراکز خرید این شهر آشنا خواهیم کرد.

6 دی 1396

زیباترین معابد بانکوک

بانکوک شهری با معابد فراوان است. معابد تایلند با تاریخ پرفراز و نشیبی که دارند، از بهترین جاذبه‌های تور تایلند برای بازدید هستند. در این مقاله شما را با بهترین معابد کشور تایلند آشنا خواهیم کرد.

6 دی 1396

زیباترین جاذبه های بانکوک

بانکوک در سال 2016 یکی از بهترین جاذبه‌های تور تایلند در شهر زیبای بانکوک است. این شهر با جاذبه‌های فراوانی که دارد در لیست سفر بسیاری از گردشگران ایرانی قرار گرفته است.

6 دی 1396

شهر زیبای بانکوک

بانکوک از زیباترین شهرهای کشور تایلند برای بازدید است. در شهر بانکوک باید به بازدید معابد و قصرهای زیبا، آب راه های خوش منظره، بازارهای پر تردد و شب های پر جنب و جوش آن بروید.

22 آذر 1396

فروشگاه های اوت لت در بانکوک

فروشگاه‌های اوت‌لت یکی دیگر از مراکز خرید عالی در تور تایلند هستند. بهترین مراکز برای خرید محصولات مد با تخفیف‌های استثنایی بهره مند شوید. شما هم اگر می‌خواهید این محصولات را با تخفیف‌های باورنکردنی 80 تا 90 درصدی خریداری نمایید.

8 آذر 1396

جاذبه های کاخ بزرگ تایلند

کاخ بزرگ یکی از زیباترین جاذبه‌های کشور تایلند در شهر محبوب بانکوک است. کاخ بزرگ همانطور که از نام آن پیداست، جاذبه‌های زیادی دارد که در این مقاله به مهمترین آن‌ها پرداخته‌ایم.

8 آذر 1396

خرید در بانکوک

خرید یکی از جاذبه‌های اصلی کشور تایلند در شهر زیبای بانکوک است. بانکوک مقصد خوبی برای خرید است. هر محصولی که فکرش را بکنید در مراکز تجاری بانکوک به فروش می‌رسند.

8 آذر 1396

راهنمای سفر به بانکوک

بانکوک شهری با جاذبه‌های فراوان است. در این مقاله شما را با وضعیت آب و هوایی و هزینه های اقامت و رفت و آمد در این شهر در تور تایلند معرفی خواهیم کرد. با اطلاعات کلی در مورد شهری که قرار است به بازدید آن بروید، یک سفر عالی را تجربه خواهید کرد.

17 آبان 1396

پارک ملی کاو یای تایلند

پارک ملی کاو یای تایلند (Khao Yai National Park)، یکی از زیباترین پارک‌های ملی کشور تایلند برای بازدید از طبیعتی بکر و دیدنی است. در این مقاله شما را با بهترین جاذبه‌های این پارک زیبا آشنا خواهیم کرد.

17 آبان 1396

معبد وات رانگ کان در تایلند

معبد وات رانگ کان (Wat Rong Khun) یا معبد سفید یکی از برترین جاذبه‌های تاریخی کشور تایلند است که با ترکیبی از معماری مدرن و تاریخی ساخته شده است. در این مقاله شما را با این معبد زیبا بیشتر آشنا خواهیم کرد.

17 آبان 1396

برنامه سفر 1 روز بانکوک

در تور بانکوک برای این که یک روز خود را به خوبی سپری کنید نیاز به یک برنامه سفر کامل دارید.  بانکوک شهری است که باید در طبیعت آن راه بروید و گردش کنید و غذاها و میوه های متنوع و خوشمزه آن را امتحان نمایید.

15 مهر 1396

شهر سوخته بانکوک

شهر سوخته یکی از بهترین جاذبه‌های تاریخی تور بانکوک برای بازدید است. آیوتایا (Ayutthaya) یا همان شهر سوخته یکی از بزرگترین شهرهای دنیا در بانکوک به شمار می‌رود.

3 مهر 1396

روستای Ban Bang Phlap در بانکوک

روستای Ban Bang Phlap یک روستای کوچک در نزدیکی شهر کانالی، آمفاوا (Amphawa) در بانکوک می‌باشد. در تور بانکوک می‌توانید به بازدید جاذبه‌هایی بروید که بسیار زیبا و پر از جاذبه هستند.

31 شهریور 1396