طراحی گرافیکی و چاپ

معرفی برترین کتاب های اسفندماه در موضوعات زبان و هنر

به گزارش خبرنگاران ، در اسفند ماه 1398 در گروه زبان زیرشاخه های زبان فارسی 87 کتاب، زبان شناسی عمومی 9 کتاب و زبان های دیگر 148 مورد داوری قرار گرفت. همچنین در گروه هنر زیرشاخه کلیات هنر 19 کتاب، معماری و شهرسازی 67 کتاب، هنرهای تجسمی 52 کتاب، موسیقی 26 کتاب، تربیت...

11 مرداد 1399

دیوار عشق؛جاذبه رمانتیک پاریس، عکس

حتماً می دانید که پاریس، به شهر عشق معروف است و رمانتیک ترین شهر جهان نیز به حساب می آید. جاذبه های گردشگری بسیار زیبای این شهر، از برج ایفل و موزه لوور گرفته تا خیابان شانزلیزه و کاخ ورسای، همگی از جمله مقاصد گردشگری معروفی هستند که سالانه گردشگران زیادی...

19 تیر 1399

دانشگاه تهران چگونه شکل گرفت و توسعه یافت؟

خبرنگاران - کتاب ره آغاز دانشگاه یکی از آثاری است که به تازگی در سلسله کتاب های مجموعه تهران شناسی که به اهتمام دفتر پژوهش های فرهنگی منتشر می شود به چاپ رسیده است. این کتاب را سید محسن حبیبی استاد دانشگاه تهران به همراه علی سبحانی نوشته است. ره آغاز دانشگاه...

15 تیر 1399

محسن کاظمی ابعاد جدید ترور شاه را بررسی می کند

خبرنگاران: ترور شاه، کتابی پژوهشی در رابطه با ماجرای ترور محمدرضا پهلوی در 21 فروردین 1344 در کاخ مرمر به قلم محسن کاظمی نوشته و توسط انتشارات سوره مهر به چاپ می رسد.

3 تیر 1399

سروده های 5 شاعر افغانستان در راه کتابفروشی ها

خبرنگاران: مدیرخانه ادبیات افغانستان از چاپ وانتشار پنج مجموعه شعر و داستان از هنرمندان افغانستان، با همکاری مرکز آفرینش های ادبی حوزه هنری و انتشارات سوره مهر اطلاع داد.

28 خرداد 1399

شناسایی بیماران پنهان مبتلا به کرونا در کرمانشاه

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه با اشاره به اینکه بیماران پنهان کرونا را در کرمانشاه شناسایی و برای درمان آنان اقدام می کنیم، گفت: مبتلایان زیرپوشش و پایش کادر درمان استان قرار می گیرند.

9 خرداد 1399

پیغام مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی در پی درگذشت پیشکسوت صنعت چاپ استان

خبرنگاران/آذربایجان شرقی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی در پیامی درگذشت حاج حسن سخاوی پیشکسوت صنعت چاپ استان را تسلیت گفت.

5 خرداد 1399

153 هزار مسافر تحت پایش هلال احمر قرار گرفتند

مظفر محمدخانی با اشاره به استقرار 33 اکیپ پایش سلامت هلال احمر در سطح استان سمنان، گفت: 153 هزار نفر تا کنون مورد پایش قرار گرفته اند.

23 اردیبهشت 1399

سنائی: اینستکس تنها یک عنوان توخالی و بدون عمل است

سفیر سابق ایران در روسیه گفت: در شرایطی که توافق هسته ای که مدتها بررسی و سرانجام منعقد شده، کنار گذاشته می شود، چه تضمینی است که توافق بعدی به اراده رئیس جمهور یا دولتی خاص، بار دیگر فسخ نشود و تنها راه، بازگشت به توافق فعلی است.

19 فروردین 1399

گزارش، چرا مذاکرات ترکیه با روسیه درباره ادلب با نتیجه ای تقریباً هیچ همراه شد؟

4 دور مذاکرات هیئت ترکیه با طرف روس در آنکارا و مسکو در حالی خاتمه یافته که نتیجه ای در بر نداشته است، همچنین پیشنهادی که از سوی روسیه مطرح شده به مذاق طرف ترک نیز خوش نیامده است.

15 فروردین 1399

تفکر قدم به کتابفروشی ها گذاشت

به گزارش خبرنگاران، نویسنده کتاب می گوید، این اثر حاصل سال ها دست و پنجه نرم کردن با مشکلاتی است که برای جلب توجه مردم به اندیشه ها داشته است. بلک برن می گوید این کار را به عنوان معلم و همچنین به عنوان کسی که کوشش نموده تا ارزش علوم انسانی را به طور کلی...

26 اسفند 1398

تشخیص انواع سرطان از یک بافت با هوش مصنوعی

به گزارش خبرنگاران، باوجود تمام پیشرفت ها، پاتولوژی مولکولی سرطان به جای آنالیز تمام ژن ها محدود به استفاده از شمار اندکی از زیست نشانگرها است.

22 اسفند 1398

نظرپور: حذف چاپ کاغذی خاتمه نامه ها 480 میلیون لیتر در مصرف آب صرفه جویی می نماید

معاون اداری، اقتصادی و مدیریت منابع وزارت علوم گفت: طبق آنالیز ها با حذف چاپ کاغذی خاتمه نامه ها/ رساله ها، 480 میلیون لیتر در مصرف آب صرفه جویی می گردد.

13 بهمن 1398

22 عنوان کتاب بریل کانون رونمایی شد

مجموعه 22 عنوان کتاب به خط بریل از آثار نویسندگان مختلف ادبیات کودک و نوجوان از سوی انتشارات کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان رونمایی شد.

30 دی 1398

فناورانه گلف بازی کنید

گجت پوشیدنی GoGolf را بر کلاه، عینک آفتابی یا پیراهن خود متصل نموده و فناورانه بازی گلف خود را شروع کنید.

12 دی 1398

وزیر کار : مهمترین رویکرد شورای عالی اشتغال، نظارت بر تخصیص منابع است

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: نظارت بر تخصیص منابع، مهمترین رویکرد شورایعالی اشتغال است.

8 دی 1398

مجموعه کتاب های نظام موضوعات پدافند غیرعامل دانشگاه آزاد رونمایی شد

مجموعه کتاب های نظام موضوعات پدافند غیرعامل واحد تهران شمال با حضور روسای سازمان پدافند غیرعامل و دانشگاه آزاد رونمایی شد.

5 دی 1398

ربات ها با یادگیری ماشینی دنیای ما را متحول خواهند کرد

ویدئویی از پیشرفت تکنولوژی ربات در تقلید حرکات حیوانات را مشاهده خواهید کرد.

29 آذر 1398

ساخت کاغذ مقاوم در برابر سوختن در چین

محققان موسسه سرامیک شانگهای موفق شده‌اند تا کاغذی را بسازند که در برابر سوختن و آتش گرفتن بسیار مقاوم است. این کاغذ می‌تواند تاثیر بزرگی بر صنعت بایگانی و حفظ کتاب‌ها داشته باشد.

20 آذر 1398

سمینار خشت و آیینه؛ معماری ایران معاصر در ایتالیا

خبرنگاران: همایش خشت و آیینه؛ معماری معاصر در ایران روز دوشنبه 3 فروردین به همت بعضی از معماران ایرانی مقیم ایتالیا در محل خانه معماران شهر رم، برگزار گردید.

30 آبان 1398
تعداد: (21)